Dievčatá spod hradu sa chceli v dnešnom zápase bodovo priblížiť aj súperovi z Topoľčian, avšak tento plán začal zlyhávať už v 2. minúte, keď po centrovanej lopte Topoľčian do šestnástky sme inkasovali gól. Po tomto góle sme sa zobudili, začali sme kombinovať, unikať obrane hostí, avšak bez gólového efektu. V 19. minúte zdanlivo stratenú loptu dohrávala Čierniková, zachytila odkop brankárky a loptu dopravila až do brány a vyrovnala na 1:1. Hra sa následne vyrovnala a dohrával sa polčas, avšak po nakopnutej lopte z pol ihriska nám nešťastne lopta prepadla až do brány a opäť sme prehrávali. V druhom polčase sme nepriaznivý stav chceli otočiť, no hra sa odohrávala len medzi šestnástkami. Následne sa nám prestala dariť rozohrávka čo využili naše súperky a strelili nám 2 góly jeden po rohu pri nedôslednom dostúpení hráčok a druhý po úniku súperiek. Zápas nám nevyšiel podľa predstáv, no už sa musíme sústrediť na ďalších súperov.

Hráčka zápasu bola Valéria Krivačková, ktorá rušila protiútoky súperiek a aktívne sa zapájala aj do útokov.

Zostava: Holubčíková (G) – Krivačková, Murínová, Brtková – Durajová (60´Siváňová), Mastráková (80´Vranová), Loneková, Šurinová (75´Kubernátová) – Vajdiarová, Simanová (75´Pavolková), Čierniková (80´Kurčinová)

Góly: 19´Čierniková – 2´Illášová, 40´Masaryková, 69´Helbichová, 75´Szalayová